رونمایی از نرم افزار تفسیر قرآن در مشهد

نرم افزار "تفسیر قرآن" و 2 کتاب "مسجد طراز اسلامی" و کتابی تحت عنوان "نظام نامه جامع" با حضور دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در مشهد رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، "نرم افزار تفسیر قرآن" و 2 کتاب "مسجد طراز اسلامی "و کتابی تحت عنوان "نظام نامه جامع" امروز (18 اسفند) با حضور حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی، مشاور وزیر ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور رونمایی شد.

 

حجت الاسلام ارباب سلیمانی در این مراسم گفت: در حال حاضر 10 هزار کتاب با موضوع مسجد وجود دارد که کتاب نظام نامه جامع ریل قطار کتابخانه های مساجد سراسر کشور خواهد بود.

 

وی افزود: کتاب مسجد طراز اسلامی، منبعی است که مطالب زیادی در آن نهفته است که بهره مندی از آن می تواند مخاطبان را از خصوصیات مسجد طراز اسلامی آگاه سازد.


دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه یکی از خدمات فرهنگی ستاد، توزیع کتاب تفسیر همراه به مسئولین مساجد است که تاکنون 300 هزار نسخه در کشور توزیع شده است و در مراکز آموزشی نهادهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.


در ادامه از مدیران مسجد محور استان خراسان رضوی دکتر محمود صلاحی، استاندار خراسان رضوی، سید جواد جعفری، رییس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و و محمد شادگام معاون فرهنگی شهردار مشهد لوح تقدیر اهدا شد.


همچنین در ادامه این مراسم که با حضور مسئولان یکهزار و 114 کانون فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی برگزار شد از 175 نفر از مدیران و مسئولان کانون های فرهنگی و هنری خراسان رضوی تقدیر شد.


پایان پیام/

کد خبر 115917

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =