فراخوان جشنواره عکس با موضوع " خانواده و معنویت " اعلام شد

اولین جشنواره منطقه‌ای عکس با موضوع «خانواده و معنویت» ویژه استان های شمالغرب کشور فراخوان داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اردبیل، این جشنواره در استان های اردبیل، آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، کردستان، گیلان با دبیری حوزه هنری استان اردبیل برگزار می شود.


این جشنواره با هدف تلاش در راستای توسعه و ترویج معنویت در بین خانواده‌ها، تقویت ارتباط و تبادل تجربه های هنری میان هنرمندان، تشویق و ترغیب جوانان و خانواده ها جهت نهادینه کردن معنویت، بسط و گسترش اهداف حوزه هنری مبتنی بر اهداف پنج گانه (بخش خانواده) و تولید آثار فاخر هنری برگرفته از تعالیم اسلام برگزار خواهد شد.


بر اساس این فراخوان موضوعات جشنواره؛ خانواده و ارزشهای اسلامی، معنویت و اعتلای روح پاکی در خانواده‌ها، جوانان و معنویت در زندگی مدرن امروزی و شأن و منزلت زن در خانواده می باشد.


این جشنواره محدودیت سنی ندارد و علاقه مندان می توانند 10 اثر بصورت تک عکس و یک مجموعه عکس (حداکثر هفت عکس) به دبیرخانه جشنواره به آدرس اردبیل، کوی رحمانیه، پلاک یک حوزه هنری استان اردبیل ارسال کنند.


بنا براین فراخوان آثار آنالوگ باید پس از اسکن، مطابق با کیفیت عکس های دیجیتال در لوح فشرده به دبیرخانه ارسال شود.


همچنین آثار آنالوگ و فایل آثار دیجیتال باید نزد عکاس موجود باشد وعکس ها باید روی لوح فشرده با اندازه50*35 و وضوح 300 dpi و فرمت tif یا jpg ارســال و یا تحویل داده شود.


در این فراخوان آمده که به عکس های ارسالی فاقد فرم شرکت در جشنواره ترتیب اثر داده نخواهد شد و نیز نفرات برگزیده میهمان جشنواره خواهند بود و ارسال فایل عکس ها توسط عکاس و تکمیل فرم شرکت در جشنواره به منزله پذیرش مفاد آئین نامه و اعلام مالکیت عکس های ارسالی است.


برگزار کننده ضمن به کاربردن نهایت کوشش خود در حفظ و نگهداری عکس ها، هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب های احتمالی از ارسال نامطلوب را نمی‌پذیرد و برگزار کننده حق استفاده تبلیغاتی و یا انتشاراتی از عکس های ارسالی را برای خود محفوظ می‌داند.


تاریخ درج شده بروی بسته پستی معیار زمان ارسال است و به آثار ارسالی پس از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده بر عهده دبیر جشنواره بوده و در صورت لزوم از طریق سایت جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.


گفتنی است؛ به شرکت کنندگانی که آثارشان به جشنواره راه یابد «گواهی شرکت» اهدا می شود.


لازم به ذکر است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 1 - 2243000 – 0451 تماس حاصل نمایند.


پایان پیام/
 

کد خبر 115907

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =