استفاده از مشاوران جوان در بین مسئولان کشور نهادینه شود

امام جمعه وتولیت آستانه مقدسه قم گفت: استفاده از مشاوران جوان باید به صورت اعتقادی و عملی در بین مسوولان کشور نهادینه شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی امروز (18 اسفند) در دیدار با رییس گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری اظهار داشت: استفاده از مشاوران جوان در امور اداری و مدیریتی ایده ایی ناب و طرحی ارزشمند برای نظام است.


وی با اشاره به اهمیّت بهره گیری از ایده های نو بیان داشت: استفاده از مشاوران جوان باید به صورت اعتقادی و عملی در بین مسوولان کشور نهادینه شود.


 سعیدی عنوان کرد: مسوولان کشور باید این روحیه و باور را داشته باشند که مشاوران جوان می توانند نقش موثری در ارتقا و بهبود فعالیت ها و برنامه های نهادهای مختلف داشته باشند.


امام جمعه قم خاطرنشان کرد: مشاوران جوان به گونه ایی در کنار مدیران جوان قرار گیرند که خود نیز بتوانند اصول مدیریت را فراگیرند.


وی تاکید کرد: مدیران جوان باید دشواری های مدیریت را پذیرفته و در مقابل بعضی مسائل تحمل و سعه صدر داشته باشند.


تولیت آستان مقدسه قم افزود: مدیریت، مسوولیت سخت و سنگینی است که با استفاده از تجربه مدیران با سابقه و بهره گیری از مشاوران جوان و متخصص می توان بر دشواری های آن غلبه کرد.


وی در پایان ضمن تقدیر از رییس جمهور کشور ابراز داشت: استفاده از مشاوران جوان طرح ارزشمندی است که باید در همه نهادهای کشور صورت گیرد.
 

پایان پیام/

کد خبر 115905

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =