نهمین دوره انتخابات مجلس اهداف دشمن را نقش بر آب کرد

استاندار فارس گفت: در نهمین دوره انتخابات تمام توطئه های دشمنان را نقش برآب شد و مردم با رشادت به صحنه آمدند و از امام (ره) و ارزش های انقلاب دفاع کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، مهندس حسین صادق عابدین، استاندار فارس امروز (18اسفند) در مراسم در جشن ملی 400 خدمات پست پیشخوان دولت، گفت: در پیشخوان دولت در استان فارس طی سال های 88 تا 90، حدود 90 خدمت به مردم ارائه شده است اما طی دو ماه اخیر این خدمات به 400 خدمت افزایش پیدا کرده است که نسبت به مدت مشابه خود 4 برابر، ماهانه 8 برابر و نسبت به سال های گذشته 40 برابر شده است که برای مردم استان فارس یک افتخار بزرگ است که به آنان تقدیم شده است.

 

وی با بیان اینکه استان فارس می تواند در تمامی حوزه ها و زمینه ها رتبه اول را به خود اختصاص دهد، اضافه کرد: ما در استان فارس به دنبال مسئولان تحول گرا، با شهامت و خواهان توسعه هستیم که مسئولانی که نمی توانند این اهداف را داشته باشند بهتر است استان فارس را ترک کنند و در این راستا مدیران شاگردی نیز مورد قبول نیستند.

 

استاندار فارس در مورد انتخابات هم گفت: در نهمین دوره انتخابات تمام توطئه های دشمنان رانقش برآب شد و مردم با رشادت به صحنه آمدند و از امام (ره) و ارزش های انقلاب دفاع کردند که در این راستا حضور حداکثری مردم در 22 بهمن مشارکت انتخابات را قطعی کرد.

 

خاطر نشان می شود، در پایان این مراسم از تندیس جشن ملی 400 خدمت دستگاه های اجرایی در دفاتر پیشخوان دولت در فارس و یک تمبر یادبود رونمایی شد و از دستگاه های برتر تجلیل شد.

 

پایان پیام/

کد خبر 115900

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =