حضور 58 درصدی کردستانی ها در انتخابات

رییس ستاد انتخابات استان کردستان از حضوی 58 درصدی مردم همیشه در صحنه این استان در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج، ایرج حسن زاده، رییس ستاد انتخابات استان کردستان امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: مردم هوشیار و انقلابی ایران در این انتخابات نیز با مشارکت حداکثری خود یکبار دیگر درک و فهم والای خود را به نمایش گذاشتند.

 

وی از مشارکت بیش از 22 هزار نفر از عوامل اجرایی در این دوره از انتخابات در استان خبر داد و افزود: با فعال شدن ستاد انتخابات در شهریور ماه سال‌ جاری 12 جلسه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان برگزار شد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تصریح کرد: در این راستا چندین کمیته تخصصی از جمله کمیته پشتیبانی، امنیتی و قضایی تشکیل شد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخابات در استان صورت گرفت.

 

حسن‌زاده ادامه داد: خوشبختانه استان کردستان در زمینه برگزاری انتخابات هیچ مشکلی نداشت و با همکاری تمام عوامل دست اندرکار و مشارکت مردم انتخابات در شرایط مطلوب و در نهایت امنیت و آرامش برگزار شد.

 

وی با بیان اهمیت حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب از جمله در انتخابات یادآور شد: امنیت در سایه مشارکت مردم میسر است و این مهم موجب بر هم خوردن معادلات دشمن و نقشه‌های شوم آنها می‌شود.

 

پایان پیام/

 

 

کد خبر 115899

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =