رشد 8 درصدی اقتصاد در دولت نهم و دهم

معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه استخدام در دولت نهم و دهم اصل مهمی است، گفت: در دولت نهم و دهم به رشد 8 درصدی اقتصاد و هفت درصدی بیکاری رسیده ایم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، لطف الله فروزنده، معاون رییس جمهور امروز (18اسفند) در جشن ملی 400 خدمات پست پیشخوان دولت گفت: علیرغم تصور ما طی 2 ماه کلید 400 خدمت اداری پیشخوان دولت در استان فارس کلید خورد که در این راستا بستر و زمینه دولت الکترونیک در شیراز وجود دارد که با اراده خوبی که در مجوعه استان فارس وجود دارد این استان در زمینه دولت الکترونیک برتر است.

 

وی اضافه کرد: 90 میلیارد ریال کاهش کار مطلوب و قابل تقدیر است اما باید در کنار آن کرامت مردم و کارکنان را هم در نظر گرفته و به آنان احترام بگذاریم تا مردم دارای نشاط شوند که دستگاه هایی که مراجعه کنندگان آنان زیاد هستند باید خدمات آنان در حوزه پیشخوان دولت قرار بگیرد تا با متحول کردن خدمات مردم تغییرات مطلوب را احساس کنند که در این راستا در تمامی کارها و خدمات که به مردم ارتباط مستفیم دارد باید مشکلات موجود دیده، بررسی و حل شوند.

 

فروزنده تصریح کرد: استخدام در دولت نهم و دهم اصل مهمی است که در این راستا استانداران سعی کنند نیروهای، پیمانکاری، خدماتی و قراردادی را در اولویت استخدام خود قرار دهند.

 

معاون رییس جمهور اذعان کرد: کشور جمهوری اسلامی ایران در تولید علم و نرخ رشد علم دردنیا رتبه اول را به خود اختصاص داده است که در این راستا باید تمام تلاش خود را انجام داده تا به رشد هشت درصدی اقتصادی و هفت درصد بیکاری برسیم که استخدام در دولت نهم و دهم اصل مهمی است قرار گرفته شده که در این راستا استانداران سعی کنند نیروهای، پیمانکاری، خدماتی وقراردادی را در اولویت استخدام خود قرار دهند.


وی با اشاره به برگزاری با شکوه انتخابات اظهار داشت: با وجود انواع تحریم ها، فشارها و تهدید ها مردم سرافراز و غیور جمهوری اسلامی ایران با حضور حداکثری خوددر صحنه انتخابات سیلی محکمی به دهان استکبار زدند و با این حضور حمایت خود را از امام (ره)، فرمایشات مقام معظم رهبری و ارزش های انقلاب شکوهمند و نظام اعلام کردند.

 

خاطرنشان می شود، در پایان این مراسم از تندیس جشن ملی 400 خدمت دستگاه های اجرایی در دفاتر پیشخوان دولت در فارس و یک تمبر یادبود رونمایی شد و از دستگاه های برتر تجلیل شد.

 

پایان پیام/

 

 

کد خبر 115893

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =