شرکت 350000 دانش آموز مدارس استان البرز در جشن نیکوکاری

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: 350 هزار پاکت ویژه جشن نیکوکاری درهفته احسان و نیکوکاری در اختیار دانش آموزان این استان قرار داده و هدایای آنها جمع آوری شد.

علی سالارکیا، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز به خبرنگار شبستان در البرز گفت: با توجه به اینکه امسال هفته احسان و نیکوکاری با شعر سیره نبوی، احسان علوی و جهاد اقتصادی برگزار می شود روز گذشته با به صدا در آمدن زنگ عاطفه ها در مدارس استان 350 هزار پاکت در اختیار دانش آموزان برای شرکت دراین امر خداپسندانه قرار داده شد.

 

وی افزود: امروز نیز همزمان با سراسر کشور 200 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری کمک های مردمی در مناطق مختلف این استان بر پاشده است.

 

علی سالارکیا اظهار داشت: امسال جشن نیکوکاری در استان البرز با همکاری نیروی مقاومت بسیج، صدا و سیمای استان، اداره کل آموزش و پرورش، رادیو البرز و دیگر دستگاه های اجرایی در مکان های تعیین شده در حال اجرا است.

 

وی یادآور شد: طبق تفاهم نامه کمیته امداد امام خمینی (ره) با اداره پست، شهروندان خیر و نیکوکار می توانند با تماس به سامانه193 اداره پست هدایای خود را به صورت غیر حضوری به ماموران پست تحویل دهند.

 

وی بیان داشت: همچنین امسال طرح پیام آوران شادی به کمک 25 اتحادیه و 12 هزار واحد صنفی در سطح شهرستان کرج در حال اجرا است.

 

سالارکیا با اشاره به اینکه در پایان سال برخی از افراد اجناس منازل خود را تغییر می دهند، یادآور شد: فرم پستی طرح هبه برای جمع آوری لوازم و اقلامی که مورد استفاده افراد نیست اما به لحاظ کیفیت کارآمد است به 10 هزار خانواده دارای بضاعت مالی ارسال شده است و در صورت اعلام از طریق پست جمع آوری می شود.

 

وی گفت: اکنون 40 هزار نفر مددجو در قالب 20 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز هستند.

 

پایان پیام/

 

کد خبر 115888

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =