آزمون طرح عضویابی هدفمند با شرکت بیش از یک هزار دانش آموز دختر

آزمون طرح عضو یابی هدفمند ویژه دانش آموزان دختر عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان امروز(18 اسفند) در رشت، برگزار شد. <BR> <BR>

به گزارش خبرگزاری شبستان ازگیلان، مهدی هروی، معاون برنامه ریزی و توسعه شبکه برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در حاشیه این آزمون، اظهار کرد: بیش از یک هزار و 200 دانش آموز دختر امروز در آزمون طرح عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان شرکت کرده اند.

 

وی با بیان اینکه، دانش آموزان دختر شرکت کننده در این آزمون در دو بخش کتبی به سوالات عمومی و تخصصی پاسخ می دهند، افزود: سوالات در حوزه های مختلف طراحی شده است که جنبه های فردی، شخصیتی و خصوصیات مدیریتی دانش آموزان در آن سنجیده می شود.

 

وی با اشاره به اینکه طرح عضو یابی هدفمند از بهمن ماه امسال از سوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با هدف شناسایی، جذب و سازماندهی نیروها در 16 شهرستان استان گیلان انجام شده است، تصریح کرد: برگزیدگان این آزمون ها در سال تحصیلی آینده می توانند مسوولیت در اتحادیه انجمن های اسلامی را بر عهده بگیرند.

 

هروی در ادامه، شناسایی نیروها و تجربه اندوزی مدیریتی آنان را از اهداف این اتحادیه عنوان کرد و افزود: آزمون ویژه برادران نیز با حضور 800 نفر از دانش آموزان مقطع دبیرستان، 25 اسفند ماه برگزار می شود.

 

پایان پیام/
 

کد خبر 115885

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =