کانون های مساجد پاتوق تقویت ارزش های دینی در جوانان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اشاره به جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: کانون های مساجد پاتوق تقویت ارزش های دینی در جوانان و نوجوانان هستند.

فرامرز رادمنش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد به خبرنگار شبستان گفت: مقابله با جنگ نرم دشمن یکی از مهم ترین رسالت های کانون های فرهنگی هنری مساجد است که همه متولیان این مراکز در این راستا تلاش می کنند.


وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه جذب نوجوانان و جوانان به مساجد هستند که جذب این قشر به مسجد در حفظ آنها در برابر تهاجم فرهنگی دشمن قابل ملاحظه است.


فرامرز رادمنش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد بیان داشت: کانون های مساجد پاتوق تقویت باور های دینی در نسل جوان و نوجوان است که تقویت این باورها در مقابله با جنگ نرم دشمن نقش مهمی دارد.


وی با بیان اینکه 56 کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان نجف‌آباد فعالیت می کنند، اظهار داشت: از این تعداد کانون فرهنگی هنری سه کانون کانون تخصصی در زمینه های تئاتر، مهدویت و هنرهای تجسمی فعال هستند.


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد بیان داشت: به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد همایش نکوداشت کانون ها برگزار و از فعالان این مراکز در این برنامه تقدیر می گردد.


وی خاطرنشان کرد: نمایشگاهی نیز از دستاوردهای این مراکز برپا شده است که عموم مردم می توانند از آن بازدید کنند.
 

پایان پیام/

کد خبر 115871

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =