اولین نمایشگاه جامع زنان هرمزگان در بندرعباس آغاز به کار کرد

اولین نمایشگاه جامع زنان هرمزگان با حضور استاندار، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و با استقبال گسترده بانوان در بوستان خلیج فارس بندرعباس گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از هرمزگان، پری صیادی، مدیرکل بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در این مراسم گفت: این نمایشگاه در راستای طرح تحول اجتماعی و با هدف معرفی توانمندی ها و ظرفیت های زنان به جامعه، شناساندن الگوهای تاثیرگذار، ارتقاء سطح امید و خودباوری در بین زنان و دختران راه اندازی شده است.
 

وی افزود: در این نمایشگاه که با محورهای فرهنگی، اجتماعی، پزشکی، سلامت و ورزشی دایر شده است، توانمندی های زنان استان در قالب 68 غرفه ارائه شده است.
 

صیادی ادامه داد: این غرفه ها شامل غرفه اشتغال، ازدواج، بهداشت و سلامت، صنایع دستی، هنر، قرآن، شهدا و ایثارگران، مد و لباس ایرانی اسلامی، کودک و نوجوان، ورزش، باغچه خانگی، آشپزی، کتاب، مشاوره، زنان سرپرست خانواده، دانشگاهیان، دانش آموزان، همیاران اجتماعی و یاوران معروف است.
 

وی اضافه کرد: حجای و عفاف، مطبوعات، غرفه عکس یادگاری، فستیوال لباس های بندری و دکوراسیون از دیگر غرفه های این نمایشگاه است.
 

صیادی با اشاره به برنامه های جنبی اولین نمایشگاه جامع زنان هرمزگان، گفت: برگزاری سه کارگاه آموزشی و پرداختن به 36 برنامه مختلف مرتبط با زنان و خانواده از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

 

وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه 19 کمیته تخصصی و دبیران کل استان در مجموع 855 نفر ساعت مشغول به خدمت نمایشگاه شدند و 10 هزار و 879 ساعت نیز صرف پیگیری آن شده است.
 

گفتنی است، نمایشگاه جامع هرمزگان از 18 تا 24 اسفند در بوستان خلیج فارس(پارک جنگلی) بندرعباس دایر است.
 

پایان پیام/
 

کد خبر 115867

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =