128 شهید تبلیغات تاکنون در کرمان شناسایی شده است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان اعلام کرد: در راستای برگزاری نخستین کنگره شهدای تبلیغات، تاکنون 128 شهید در استان شناسایی شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان، رییس سازمان بسیج رسانه های استان کرمان در نخستین همایش رزمندگان تبلیغی دوران دفاع مقدس در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس بویژه شهدای عرصه تبلیغ و اطلاع رسانی، تصریح کرد: یادآوری صلابت این رزمندگان حاکی از فاصله گرفتن زیاد ما با آنان است.


سید ابراهیم یزدی نژاد با گرامیداشت یاد شهیدان مغفوری، مقبلی، توانایی، سیداسماعیل رضوی، نقیب زاده و... به عنوان شهدای عرصه تبلیغات گفت: عزت و آبروی امروز ما نیز به واسطه خون پاک این شهیدان است که باید در خط پیروی از ولایت مطلقه فقیه گام برداریم.

 

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه رزم امروز با دشمن به مراتب سخت تر و پیچیده تر از دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: پیروی از راه و سیره شهدا باعث می شود که ما در این جنگ پیروز وسربلند باشیم.


رئیس خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان جدا شدن از مسیر و آرمان های امام و شهدا و از خط پیروی از ولایت مطلقه فقیه را باعث آسیب دیدگی دانست و ابراز امیدواری کرد: با تمسک به راه و سیره شهدا بتوانیم در این جهاد بزرگ و سنگین پیروز باشیم.


وی با اشاره به برگزاری اولین کنگره شهدای تبلیغات دوران دفاع مقدس در خرداد سال اینده، گفت: تا کنون 128 شهید تبلیغات استان کرمان شناسایی شده است؛ ضمن استانداری و سپاه ثارالله از فرماندارن و پایگاه های مقاومت خواسته اند تا در راستای تقویت ستاد برگزاری کنگره شهدیا تبلیغات، پشتیبانی های لازم را به عمل آورند.


این فعال دوران دفاع مقدس با تإکید بر اینکه شمع فروزان یاد و خاطره شهدا نباید کم فروغ شود، به ظرفیت رسانه ای استان اشاره و ابراز امیدواری کرد: رسانه ها بتوانند از این ظرفیت در راستای شناسایی شهدای تبلیغات به اقشار جامعه فعالیت نمایند.
 

 

پایان پیام/

کد خبر 115865

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =