تبیین سیره عملی شهدا از اهداف مهم برگزاری کنگره شهدای تبلیغات است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، تبیین سیره عملی شهدا به ویژه شهدای امر تبلیغ و اطلاع رسانی از اهداف برگزاری اولین همایش رزمندگان تبلیغی و همچنین اولین کنگره شهدای تبلیغات است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در اولین همایش رزمندگان تبلیغی دفاع مقدس که امروز در کرمان برگزار شد در سخنانی، این همایش را در راستای برگزاری نخستین کنگره شهدای تبلیغات استان کرمان که قرار است خرداد ماه سال آینده در کرمان برگزار شود، برگزار شده است.

 

 مهدی صدفی افزود: تبیین سیره عملی شهدا بویژه شهدای امر تبلیغ و اطلاع رسانی از اهداف برگزاری اولین همایش رزمندگان تبلیغی و همچنین اولین کنگره شهدای تبلیغات است.

 

وی همچنین معرفی الگوهای عملی و اسوه های معرفتی به جامعه و تجلیل و تکریم از شهدای تبلیغات از دیگر اهداف برگزاری این همایش و کنگره اعلام کرد.

 

مسئول تبلیغات لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس در ادامه سخنان خود با بیان اینکه اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی مدیون رزمندگان دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: خوشبختانه در راستای معرفی رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس حرکت های خوبی در حال شکل گیری است.

 

وی ادامه داد: برگزاری یادواره ها و همایش های رزمندگانی که در دوران دفاع مقدس در نقش های مختلف شرکت داشتند از جمله این حرکت های ثمر بخش است.

 

صدفی در ادامه با تاکید بر اینکه کنگره شهدای تبلیغات استان کرمان باید متفاوت از سایر کنگره های دیگر باشد، خاطر نشان کرد: رزمندگان تبلیغی که در آن دوران حضور داشتند می توانند در ارایه آثار و مستندات ان دوران فعالیت هایی داشته باشند.


گفتنی است، اولین همایش رزمندگان تبلیغی دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده سپاه ثارالله و رزمندگان تبلیغی دوران دفاع مقدس در محل تالار عماد شهر کرمان برگزار شد.
 

 

پایان پیام/

کد خبر 115859

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =