رفع مشکلات مختلف اقتصادی، اولویت مجلس نهم

دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی را اولویت مجلس نهم دانست و گفت: به یقین منتخبان مردم سعی خواهند کرد با تصویب قوانین جدید نظام اقتصادی ایران را کارآمدتر از هر زمان دیگر کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اردبیل حجت‌الاسلام یدالله حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی صبح امروز( 18اسفند) در جشن شکرانه پیروزی کاندیداهای جبهه ایستادگی اردبیل در هتل رضوان سرعین اظهار داشت: از شش نفر لیست مورد حمایت جبهه ایستادگی در اردبیل سه نفر منتخب مردم شده و طبق اطلاعات کشوری جبهه ایستادگی در اغلب استان‌ها موفق به پیروزی در انتخابات شده است.


وی با توصیه به منتخبان ملت خاطرنشان کرد: منتخبان ملت با احترام به رای عمومی با کنار گذاشتن تمام رقابت‌ها و اختلاف‌نظرها باید به تشکیل مجمع نمایندگان استانی و حضور فعال در فراکسیون این جبهه تلاشی مضاعف داشته باشند.


عضو ارشد جبهه ایستادگی ایران اسلامی با یادآوری اینکه خلق حماسه مردم در 12 اسفند تمام تحلیل دشمن و بدخواهان نظام را به یاس و ناامیدی تبدیل کرده است تصریح کرد: در شرایطی که استکبار جهانی تلاش می‌کرد فشارها علیه انقلاب اسلامی را زیاد کند به لطف الهی انتخابات تمام این ترفندها را خنثی کرد و حضور قاطع و 64 درصدی مردم در این انتخابات که در نوع خود بی‌سابقه بود سبب سربلندی ایران اسلامی شد.


حبیبی در ادامه سخنان خود بیان کرد: مطالبات مردم و رفع مشکلات مختلف اقتصادی اولویت محلس نهم قرار می‌گیرد و به یقین منتخبان مردم سعی خواهند کرد با بررسی و تصویب قوانین و مقررات کارآمد نظام اقتصادی ایران را کارآمدتر از هر زمان دیگر کنند.

وی حضور معنادار مردم را نشانگر تغییر برخی از شیوه‌ها و سلایق در اداره جامعه خواند و اضافه کرد: مردم عاشورایی و حسینی اردبیل نیز همسو با مردم سایر شهرهای کشور در این انتخابات سهم تاریخی خود را ایفا کرده و نشان دادند که آرزومند شکل‌گیری مجلسی توانمند، پر از بالندگی و نشاط هستند.


دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به نحوه شکل‌گیری جبهه ایستادگی بعد از حوادث سال 88 براساس خرد جمعی و پیام‌رسان بسیاری از مسایل و موضوعات کشوری اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی در مصاف با دشمنان و دفاع از حق و مسیر پیشرفت و سعادت جز ایستادن و مقاومت نمی‌تواند به ابزاری دیگر متوسل شده و قله‌های پیشرفت واقعی را طی کند.


حبیبی بیان داشت: تجربه 33 ساله نشان داده در هر مقطع و موضعی ملت ایران عقب نشسته‌اند دشمنان ما هجوم آورده‌اند اما هر زمان ایستادگی و مقاومت به مانند جلوه زیبای فتح خرمشهر و مسئله هسته‌ای در میان بوده طمع و آز دشمن به حداقل رسیده است.


وی ادامه داد: در موضوع هسته‌ای که استفاده از انرژی صلح‌آمیز و پاک هسته‌ای به جای فسیلی حق مسلم ایرانیان است اگر در دوره‌ای کم آورده و عقب‌نشینی کرده‌ایم امروز تنها برکت موضع ایستادگی و مقاومت دشمن را وادار به تسلیم کرده‌ایم.


دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی یکی دیگر از دلایل شکل‌گیری جبهه ایستادگی را اعتقاد نداشتن به اداره کشور به صورت تک‌حزبی خواند و اظهار داشت: در نظام تحذب آنچه که بسیار مهم است ظرفیت‌سازی و کادرسازی است که با شکل‌گیری جریانات مختلف سیاسی و حزبی می‌توان به چنین اقدامی دست زد چرا که با تنگ‌نظری گروهی و حزبی و جناحی نمی‌توان کشور را با در نظر گرفتن قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها اداره کرد.

پایان پیام/
 

کد خبر 115851

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =