حضور جامعه معلولان زنجان در نمایشگاه دستاوردهای تشکل های مردم نهاد

بازرس جامعه معلولان استان زنجان از حضور این نهاد در نمایشگاه دستاوردهای تشکل های مردم نهاد در فرهنگسرای امام خمینی (ره) خبر داد.

حسین داداشی، بازرس جامعه معلولین استان زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تشکل های مردم نهاد در فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان، گفت: جامعه معلولی زنجان با شناساندن فعالیت های معلولین در جامعه در این نمایشگاه حضور دارد.

 

وی با اشاره به اینکه معلولین استان زنجان در تمامی عرصه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حضور فعال دارند، ابراز داشت: برپایی این نمایشگاه ها گامی است در جهت اثبات شعار معلولیت محدودیت نیست.

 

این مقام مسئول به عرصه کشیدن توانمندی های معلولین را از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه دانست و ادامه داد: برپایی این نمایشگاه ها باعث افزایش اثرات مثبت حضور معلولین در تمامی فعالیت های اجتماعی می شود.

 

وی به فعالیت های جامعه معلولین استان زنجان اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی و اجتماعی، برپایی نمایشگاه های مختلف و ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی، درمانی و روانشناسی به معلولین استان برخی از برنامه های شاخص این جامعه است.

 

داداشی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 280 نفر عضور جامعه معلولین استان زنجان هستند، افزود: مرکز مددکاری معلولین چند ماه پیش به همت جامعه معلولین استان و با هدف خدمت رسانی به این قشر راه اندازی شد.

 

وی به افتتاح پایگاه مقاومت بسیج جعفر طیار زنجان برای اولین بار در کشور اشاره کرد و گفت: این پایگاه مقاومت به منظور اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی به همت جامعه معلولین استان زنجان راه اندازی شد.

 

بازرس جامعه معلولین استان زنجان یادآور شد: جامعه معلولین استان زنجان آمادگی پذیرش و جذب معلولان جسمی و حرکتی را دارد و جهت ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی، اجتماعی، درمانی و روانشناسی به این عزیزان تلاش می کند.

 

پایان پیام/

کد خبر 115844

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =