خریداری بیش از 2 میلیارد تومان تجهیزات امدادی در گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از خریداری تجهیزات امدادی به مبلغ 2 ملیارد و 500 هزارتومان برای امدادرسانی در این استان خبر داد.

مجتبی اکبری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از خریداری تجهیزات امدادی به مبلغ 2 ملیارد و 500 هزارتومان برای امدادرسانی در این استان خبر داد و به خبرنگار شبستان گفت: این تجهیزات شامل خودروهای کمک دار، ماشین ها و تجهیزات نجات، کامیون، تریلی و غیره است.


وی با اشاره به سرمای زیاد و بارش برف سنگین در برخی از نقاط استان در زمستان سال جاری، افزود: نجات جان انسان ها برای ما اصل است و ما توانستیم با داشتن ماشین های کمک دار چهار هزار و 650 نفر را از سرمای شدید نجات دهیم که 33 نفر آنها خانم باردار بودند.


اکبری با بیان اینکه درشرایط این چنینی نیاز به یک دستگاه نفربر است که در سیستم هلال احمر استان وجود ندارد، تصریح کرد: به منظور نجات مردم گرفتار شده مجبور شدیم از نفربر نظامی استفاده کنیم.


وی ادامه داد: طبق گزارش ارائه شده به مرکز، قرار شد یک دستگاه نفربر غیرنظامی به استان داده شود.

 

اکبری با بیان اینکه خدمات ارائه شده در سال گذشته 500 میلیون تومان بود، افزود: این رقم در سال جاری به 6 میلیاردتومان رسیده است.


وی خاطرنشان کرد: اعتبارات کل جمعیت هلال احمر گلستان درسال 89 مبلغ چهار میلیارد و250هزارتومان بوده است که این مبلغ درسال جاری به 16میلیارد و 300 هزارتومان در همه ابعاد بوده است.


اکبری با بیان اینکه درحال حاضر جمعیت هلال احمر گلستان 26 پروژه در دست احداث دارد، از ساخت کارخانه سرنگ سازی خبرداد و گفت: تمام کارهای این کارخانه انجام شده است و تسهیلات آن مصوب شد و  در سفر چهارم ریاست جمهوری کلنگ آن زده می شود و ظرف 18ماه کل پروژه تحویل داده خواهد شد.


پایان پیام/

کد خبر 115842

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =