اعطای 735 میلیون ریال وام به اعضای صندوق هنرمندان در خراسان جنوبی

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 45 نفر از تسهیلات صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان، روزنامه نگاران و نویسندگان بهره مند شده اند ومبلغی بالغ بر 735 میلیون ریال به وام گیرندگان اعطا شده است.

به گزارش خبرگزاری شسبتان از بیرجند، محمد مطهری فر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 98 نفر هنرمند عرصه موسیقی، سینما، شاعر، خوشنویسی و نمایش، 31 نفر نویسنده و خبرنگار و 12 نفر از پرسنل اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی عضو این صندوق هستند.

 

وی تعداد بیمه شدگان را 209 نفر ذکر و اضافه کرد: از این تعداد 62 نفر نویسندگان و روزنامه نگاران، 72 نفر هنرمندان و 75 نفر فعالین قرآنی باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی با بیمه ایران در سال 91 تلاش شده است تا حداکثر خدمات بیمه تکمیلی با حداقل حق بیمه سهم اعضای صندوق لحاظ گردد مابقی هزینه ها از طریق صندوق پرداخت خواهد شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: نمایندگی صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان در استان آمادگی پذیرش علاقمندان جهت عضویت در صندوق و استفاده از تسهیلات وام و مزایای بیمه را دارد.

 

پایان پیام/

کد خبر 115840

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =