80 کانون فرهنگی، هنری جدید در اردبیل افتتاح می شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان اردبیل از افتتاح 80 کانون فرهنگی، هنری جدید در روز 20 اسفندماه همزمان با برگزاری مراسم تجلیل از فعالان کانون های فرهنگی، هنری مساجد این استان خبر داد.

نادر سقاء سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار شبستان اظهار داشت: 250 کانون فرهنگی، هنری در استان اردبیل وجود دارد که تلاش می شود تا پایان برنامه پنج توسعه این تعداد کانون فرهنگی، هنری مساجد استان به 2 برابر افزایش یابد.

 

وی از وجود 130 کتابخانه در کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان خبر داده و خاطرنشان کرد:300 هزارجلد در این کتابخانه ها وجود داشته و 24 هزار و 500 نفردر این کتابخانه ها و کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان عضویت دارند.

 

سقا به دیگر فعالیت های کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان اشاره کرده و افزود: 150 حلقه های چهره به چهره تربیتی ، اداره خبرگزاری شبستان در حوزه خبرهای دین و فرهنگ ، 20 هسته پژوهشی و 18 مورد کانون تخصصی از دیگرفعالیت هایی است که در کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان انجام می شود.

 

سقاء به روز تشکیل کانون های مساجد اشاره کرده و از برگزاری برنامه های مختلف در سطح استان در طول هفته آینده خبرد اد.

 

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی ، هنری مساجد استان اردبیل اظهار داشت: روز 20 اسفندماه سال جاری برنامه ای با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار و از فعالان این کانون ها تجلیل می شود.

 

وی از افتتاح 80 کانون فرهنگی ، هنری جدید که طی سه ماهه اخیر دایر شده است ، در روز 20 اسفندماه و همزمان با برگزاری مراسم تجلیل از فعالان کانون های فرهنگی ، هنری مساجد خبر داد.

 

سقاء از اجرای برنامه هایی جهت استعدادیابی از بین اعضای کانون ها خبر داده و افزود: با نگاهی ویژه به برنامه های هنری، کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان سعی می شود استعدادهای هنری اعضا شناسایی شود.

 

سرپرست کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان در ادامه با بیان تلاش های مستمر اعضا و فعالان کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان به کمبود اعتبارات در این خصوص اشاره کرده و خواستار مساعدت مسئولان استانی درجهت اختصاص اعتباراتی از محل شاخص های فرهنگی به این حوزه شد.


پایان پیام/
 

کد خبر 115839

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =