افتتاح خانه دیجیتال شهید احمد کاظمی اراک

همزمان با هجدهم اسفند ماه مصادف با نوزدهیمن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور طی مراسمی خانه دیجیتال شهید احمد کاظمی اراک افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، محمدرضا جعفری، معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در این مراسم گفت: امروزه کانون های مساجد از مهمترین مراکز فرهنگی در کشور محسوب می شوند.


وی افزود: راه اندازی خانه های دیجیتال و مسجد نت در کانون های مساجد سبب گسترش خدمات اینترنتی پاک بین جوانان می شود که تاثیر به سزایی در مقابله با جنگ نرم دشمن دارد.


جعفری، تبیین و توجه کانون های مساجد به ثقل اکبر(قرآن کریم) و ثقل اصغر(ائمه اطهار(ع)) را در نهادینه کردن فرهنگ غنی دین مبین اسلام ضروری دانست.


در ادامه این مراسم احمد تکلو، مسئول کانون فرهنگی هنری شهید احمدکاظمی مسجد چهارده معصوم(ع) خیابان جهانگیری اراک ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های کانون گفت: همه کارکردهای اجتماعی و سیاسی و فرهنگی باید در مساجد احیا شود.


لازم به ذکر است، در این مراسم از بیش از 20 نفر از اعضای فعالان کانون، اعضایی که در مسابقات مختلف رتبه کسب کردند، امام جماعت مسجد و نمازگزاران ساعی در امور کانون با اهدای هدایایی تقدیر شد.


گفتنی است، در این مراسم که حجت الاسلام ذوالفقاری مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری استان مرکزی، حرآبادی معاون فرهنگی، حسینی مدیر روابط عمومی، رضایی کارشناس نظارت و ارزیابی و احمدی معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری استان مرکزی حضور داشتند، خانه دیجیتال شهید احمد کاظمی اراک افتتاح شد.


پایان پیام/

کد خبر 115836

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =