کمک 120 میلیون ریالی داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان به نیازمندان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان، از کمک 120 میلیون ریالی داوطلبان جمعیت هلال احمر این استان طی سه ماه گذشته به نیازمندان، خبر داد.

دکتر جمشید محمدی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان، گفت: این کمک ها با هدف کمک به قشر ضعیف و محروم و ساکنین مناطق روستایی پس از جمع آوری در قالب کاروان های نیکوکاری، ویزیت رایگان مردم مناطق روستایی، تهیه جهیزیه نوعروسان، لوازم التحریر و پوشاک برای مدارس محروم و توزیع سبد غذایی به خانوادهای نیازمند می باشد.

 

وی بیان کرد: معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر با مشارکت 150 نفر از خیرین و گروه های چهارگانه داوطلبان جمعیت، با اجرای پروژه داوطلبی و همچنین تعامل موسسات غیر دولتی در سراسر شعب استان در سه ماهه پایان سال با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین در راستای تحقق شعار داوطلبان(حلقه اتصال توان توانمندان و نیاز نیازمندان) بیش از 120 میلیون ریال به محرومین و نیازمندان، کمک کردند.

 

محمدی اظهار کرد: معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان دارای 64 پایگاه داوطلبی مساجد و 37 پایگاه داوطلبی ادارات برای مشارکت در کارهای خیر و عام المنفعه است.

 

وی همچنین اضافه کرد: 500 نفر از خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، 125 هزار سی سی خون خود را برای کمک به بیماران اهدا کردند.

 

گفتنی است، در سه ماه پایانی سال جاری بیش از 2 هزار و 500 نفر از ساکنین مناطق محروم استان از این کمک ها بهر ه مند شدند.

 

پایان ییام/
 

کد خبر 115835

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =