55 نفر از فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان تجلیل می شوند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد گلستان گفت: به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از 55 نفر از فعالان کانون های مساجد این استان تجلیل می شود.

مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد گلستان به خبرنگار شبستان گفت: هر ساله به مناسبت 18 اسفند، سالروز تاسیس ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور مراسم یادبودی در استان برگزار و در این مراسم از فعالان کانون ها اعم از رابطان، مسئولان و ائمه جماعات کانون های فرهنگی، هنری استان تجلیل می شود.


وی افزود: امسال نیز این مراسم در شهرستان گرگان و مینودشت برگزار و از 55 نفر از فعالان کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان تجلیل می شود.


بیکی تصریح کرد: مراسم شرق استان گلستان امشب (18 اسفند) با تجلیل از 12 فعال کانون های فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان مینودشت برگزار می شود و به تجلیل کنندگان لوح تقدیر، تندیس و هدایایی اهدا می شود.


وی ادامه داد: مراسم تجلیل از کانون های فعال غرب استان نیز شنبه (20 اسفند) با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در گلستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استان و کانون ها و به سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین هاشمی، نماینده ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در گرگان برگزار می شود.


بیکی، شرکت در جشنواره ها، دوره های آموزشی، اوقات فراغت، فعالیت در فراخوان پژوهش و هسته های پژوهشی و تعامل خوب با دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان را از دلایل انتخاب کانون برتر برشمرد.


به گفته وی، در حال حاضر 240 کانون فرهنگی هنری و 16 کانون تخصصی در استان گلستان در حال فعالیت هستند.


پایان پیام/

کد خبر 115832

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =