رفع محرویت و جلوگیری از انحراف؛ مهم ترین کارکرد کمیته امداد

دبیرستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با تاکید بر ضرورت ارتقای فرهنگ دینی در جامعه، گفت: رفع محرویت و توانمند سازی محرومان مهم ترین کارکرد نهاد کمیته امداد است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، تیمور سپهوند دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان امروز در نشست صمیمی با حضور خانواده های کارکنان کمیته امداد استان گفت: رفع محرومیت و توانمند سازی خانواده های محروم مهم ترین برنامه کمیته است.


وی کمیته امداد را مولود انقلاب برای حمایت از قشر محروم جامعه خواند، وافزود: امور اثر بخش کمیته امداد از نمونه های آثار بزرگ انقلاب است.


سپهوند کمیته امداد را نعمت و رحمتی برای جامعه اسلامی دانست و اظهار داشت: فلسفه تاسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) رفع فقر در جامعه سوق دادن خانواده ها به سمت دین و جلوگیری از انحراف آنان است.


سید غلامرضا متقی مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در این جلسه گفت: این نهاد از بدو تاسیس تاکنون خدمات چشمگیری در جهت رفع فقر و جلوگیری از ناهنجاریها و نابسامانیها در جامعه داشته است.

 

وی در ادامه زیربنای و اساس جامعه را خانواده دانست و اظهار داشت: خانواده های کارکنان امداد باید برای سایر خانواده ها الگو و نمونه باشند.

 

متقی در ادامه با تقدیر و تشکر از زحمات امدادگران استان، بیان داشت:: ما قدردان زحمات همسران و فرزندان همکاران خود هستیم چراکه پشتیبان امدادگران در سختی و حساسیت کار می باشند و البته خانواده های امدادگران از اجزای اصلی جامعه نیکوکاران هستند.

 

پایان پیام/
 

کد خبر 115823

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =