حفر تونلهای زیر زمینی مسجدالاقصی را تهدید می‌کند

یک گروه فلسطینی که به مستند کردن خشونتها و قانون شکنیهای رژیم صهیونیستی در شهر قدس می‌پردازد نسبت به خطرات حفاریهای مداوم صهیونیستها در زیر محوطه مسجدالاقصی در شرق شهر قدس و همچنین محله سیلوان که در کنار آن

 
به گزارش خبرگزاری شبستان، انجمن اوقاف و میراث قدس طی بیانیه ای اعلام کرد رانش زمین در نتیجه این حفاریها صورت گرفته است. حفاری هایی که با هدف وسیع کردن این حفره ها از سیلوان در جنوب محدوده شهر قدیمی قدس تا مجتمع حرم شریف انجام شده است

این بیانیه با اشاره به طرحهای رژیم صهیونیستی برای حفر تونلهای زیرزمینی و اطراف مسجد و برقراری ارتباط آن با موزه های یهودی اظهار داشته است که این حفاری ها خطرات بزرگی را برای مسجد عین سیلوان خانه ها و مردم این منطقه و همچنین برای مسجد الاقصی به همراه دارد.

 بنابرگزارش  منابع اینترنتی، فلسطینی ها هشدار داده اند این شبکه از تونلهایی که رژیم صهیونیستی در حال حفر آن است دیوارهای مجتمع مسجد الاقصی و بسیاری از منازل را در سیلوان به خطر می اندازد.

انجمن اوقاف و میراث قدس یادآور شده است که مقامات اشغالگر صهیونیستی به زودی ساخت چهار مرکز یهودی را در غرب و جنوب مجتمع حرم شریف آغاز می کنند که با تونلهایی به یکدیگر متصل می شوند.

پایان پیام/

 

کد خبر 115821

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =