برگزاری رزمایش دانشجویان آسمانی در پادگان شهید رستم پور اهواز

رزمایش شبانه دانشجویان آسمانی، با رمز یا علی بن ابیطالب(ع) در پادگان شهید رستم پور اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اهواز، این رزمایش در ششمین شب برگزاری با حضور دکتر خواجه سروی، معاون فرهنگی وزیر علوم و تحقیقات و تعدادی از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های آزاد کرج، اصفهان، رودهن و نظرآباد برگزار شد.

 

در این رزمایش که تا 28 اسفند ادامه دارد، گوشه هایی از عملیات های دفاع مقدس به منظور آشنایی نسل جوان با ارزش ها و جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به نمایش در می آید.

 

سرهنگ عباس یوسفی، فرمانده تیپ زرهی حضرت حجت (عج) خوزستان، در خصوص این رزمایش با بیان اینکه در این رزمایش بالغ بر 800 دانشجوی دختر و پسر شرکت می کنند، گفت: آشنایی نسل جدید انقلاب به خصوص دانشجویان با عنوان نیروهای مولد و پاینده و متولیان و متصدیان جامعه با ارزش های دفاع مقدس، خارج شدن از فضایی یکنواخت و قرار گرفتن در محیطی معنوی که دانشجویان بتوانند از آن برای زندگی آینده خود بهره مند شوند.

 

وی با اشاره به امنیت و حفاظت رزمایش افزود: حفاظت فیزیکی این رزمایش توسط نیروهای خبره و با تجربه سپاه در همین یگان ها ایجاد و بخشی از امنیت رزمایش پیرامون آتش ها و استفاده از سلاح های مختلف نیز توسط نیروهای باتجربه تکاور که دقت کافی در استفاده از این سلاح دارند انجام می شود که این مسائل امنیت رزمایش را بسیار بالا می برد و تاکنون هیچ گونه مشکل و مسئله ای در اجرای آن پیش نیامده است.

 

پایان پیام/
 

کد خبر 115820

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =