بنیاد نیکوکاری «مقدم» توسط خیر زنجانی تاسیس می شود

موسس بنیاد نیکوکاری مقدم در استان زنجان، با اشاره به انجام مراحل پایانی و صدور مجوزهای لازم برای تاسیس بنیاد نیکوکاری مقدم در ایران، گفت: صدور مجوزهای لازم برای تاسیس این بنیاد نیکوکاری در حال انجام است.

علیرضا مقدم، موسس بنیاد نیکوکاری مقدم در حاشیه برگزاری اولین سال نکو داشت و همایش سراسری چهره ماندگار نیکوکاری استان"حاج رجبعلی مقدم" به خبرنگار شبستان گفت: برای تاسیس این بنیاد نیکوکاری کارهای مقدماتی انجام گرفته است.


مقدم با اشاره به تاسیس این بنیاد، افزود: این بنیاد کارهای عام المنفعه اقتصادی، بهداشتی، آموزشی وعلمی با ایجاد فضاهای آموزشی در سطح ایران واستان انجام خواهد داد.


این فعال اقتصادی صنعت مس ایران با اشاره به اینکه فعالیت های این بنیاد در بخش های تولید واشتغالزایی خواهد بود، افزود: تاسیس این بنیاد نیکوکاری قرار بود در زمان حیات مرحوم حاج رجبعلی مقدم "نیکوکار زنجانی "انجام گیرد که خداوند تقدیر را در این دید که ایشان در ادامه کارهای خیر در میان ما نباشد، و ما کارهای ایشان را پیگیری کنیم.


وی به کلنگ زنی مجتمع ومرکز آموزشی کودکان استثایی زنجان در سالجاری با حضور مقامات کشوری واستانی اشاره کرد و گفت: این مجتمع طبق استاندارهای مورد نیاز وتوان بخشی این دانش آموزان با امکانات ویژه خواهد بود، که این مرکز با 18کلاس ویژه این دانش آموزان در زنجان از مقطع پیش دبستانی تا مقاطع دبیرستان را با امکانات کامل آموزشی مورد نیاز پوشش خواهد داد.


مقدم با اشاره به انجام کارهای خیر بیشمار پدر نیکوکار خود، گفت: پدر من همانند معلمی برای تمام خانواده ودیگر خیران و جامعه بودندکه این درس های نیکوکاری را نیز با عمل خود به ما آموختند.


موسس بنیاد نیکوکاری مقدم، با بیان اینکه انجام کارهای خیر می تواند برای دیگران در جامعه بعنوان الگو باشد، تصریح کرد: هر همایش دارای اهدافی است که به یقین هدف ستاد برگزاری این همایش سراسری نیز در راستای شناسایی ظرفیت های استان و ایران است که باعث ایجاد انگیزه و الگوسازی برای ترغیب و تشویق افراد متمکن برای انجام امور عام المنفعه در جامعه ما خواهدبود.


وی بابیان اینکه بنیاد نیکوکاری مقدم پروژه های دیگری نیز در دیگر مناطق ایران در خارج از استان دارد، اظهار داشت: پروژه و مجتمع آموزشی نیز در حال احداث در منطقه صنعتی تولای جزیره قشم از جمله پروژه ها در امتداد این قبیل کارهاست در جهت پیگیری کارهای ادامه دار مرحوم حاج رجبعلی مقدم "خیر و نیکوکارزنجانی "که امیدواریم خداوند توفیق بیشتر برای ادامه انجام این قبیل کارها را در راستای خدمت به هموطنان عنایت نماید.


پایان پیام/

کد خبر 115812

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =