برگزاری مراسم بزرگداشت 18 اسفند در کانون دایره المعارف روستای زاوشت

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری دایره المعارف مسجد جامع میدان روستای زاوشت بناب، از برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس ستادعالی هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در این کانون خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبستان از آذربایجان شرقی، مراسم بزرگداشت مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس ستادعالی هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد، امروز (18 اسنفد) با حضور مسئولان و اعضای کانون فرهنگی هنری دایره المعارف، نمازگزاران مسجد جامع میدان، اهالی روستای زاوشت شهرستان بناب برگزار می شود.


به گفته مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری دایره المعارف، بخشدار مرکزی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان از سخنرانان این مراسم بوده و این برنامه بزرگداشت با تقدیر از فعالان کانون و برندگان همایش پیاده روی خانوادگی همراه خواهد بود.


بنا به اعلام مظفر صمدیان، علاوه بر برگزاری برنامه های آموزشی مستمر کانون در رشته های مختلف قرآن، احکام و اخلاق، کلاس های احکام خاص بانوان نیز در طول سال جاری تشکیل یافته و با فعالیت کتابخانه این کانون در سال جاری، شاهد راهیابی بیش از 10 نفر از اعضای کانون به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می باشیم.


صمدیان یادآور شد: علاوه بر برنامه های کانون فرهنگی هنری دایره المعارف در مناسبت های ملی و مذهبی، برگزاری مسابقه نقاشی در طول دهه کرامت، برگزاری نمایشگاه دست آوردهای کانون، برگزاری مراسم شبی باقران به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تولید سه شماره از گاهنامه شهدای زاوشت بخشی از فعالیت های یک ساله این کانون می باشد.

 

گفتنی است، کانون فرهنگی هنری دایره المعارف مسجد جامع میدان روستای زاوشت یکی از کانون های فعال شهرستان بناب می باشد که درسال 1387 از دبیرخانه هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مجوزفعالیت گرفته و درحال حاضر بیش از 300 نفر عضو دارد.


پایان پیام/
 

کد خبر 115804

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =