بصیرت سیاسی ملت ایران،کلید دست یابی به موفقیت های بزرگ

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی، بر ضرورت تعمیق وحدت میان مردم و مسئولان برای نیل به قلل موفقیت تاکید کرد و گفت: بصیرت سیاسی ملت ایران به عنوان یک موضوع خدشه ناپذیر موجبات موفقیت های بزرگ را فراهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی، در نشست مشترک فرمانداران و بخشداران بر ضرورت تعمیق وحدت میان مردم و مسئولان برای نیل به قلل موفقیت و کمال تاکید کرد.

 

پرویز آژیده، با اشاره به موفقیت های استان آذربایجان شرقی در سال جاری اظهار کرد: اکنون که در پایان سال قرار داریم، شاهد موفقیت های زیادی در عرصه های مختلف استانی هستیم و ایمان مردم و هماهنگی مسئولین باعث شد تا سیاه دلی برخی افراد و گروه های سیاسی هیچگونه آثار منفی در استان نداشته باشد و با همدلی و همراهی در همه صحنه های انقلاب حضور جدی داشتند.

 

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد: ایران اسلامی به عنوان قطب نجات بخش جهان اسلام مایه امید ملت های منطقه است.


آژیده با اشاره به انقلاب های مردمی در منطقه خاورمیانه یادآور شد: ‌این انقلاب ها با تاسی به انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته و اکنون تاثیر گذاری این انقلاب از سوی غربی ها نیز مورد تائید قرار گرفته است.


معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: وحدت و همدلی میان مردم و مسئولین باعث خواهد شد تا ملل مسلمان در انقلاب های خود به پیروزی برسند و اضمحلال استکبار را شاهد باشیم.


وی عالم به زمان بودن را مایه نجات بشر دانست و گفت: به برکت انقلاب اسامی ایران شم سیاسی مردم بالا رفته و با آگاهی مسائل را درک می کنند و اکنون دیگر هیچ توطئه ای نمی تواند بصیرت مردم را خدشه دارکند.


پایان پیام/
 

کد خبر 115774

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =