ایران اسلامی در رده کشورهای برتر جهان قرار گرفته است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، نقش رهبری ولایت فقیه را در موفقیت های جمهوری اسلامی ایران برجسته برشمرد و گفت: ایران اسلامی با رهنمودهای رهبری در رده کشورهای برتر جهان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، امام جمعه تبریز، در دیدار جمعی از مسئولان آموزشی و فرهنگی رهبری ولایت فقیه را در موفقیت های جمهوری اسلامی ایران برجسته برشمرد و اظهار کرد: پیشرفت های عملی در زمینه هایی همچون علوم هسته ای، فضا و سلول های بنیادی باعث شده تا ایران به قطب علمی در منطقه و جهان تبدیل شود.

 

آیت الله محسن مجتهد شبستری افزود: تحقق و تداوم انقلاب اسلامی و دست یابی به پیشرفت های عظیم عملی موجب بیداری ملت های مسلمان شده اند و امروز شاهد قیام آنها در برابر نظام های سلطه جو هستیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: ایران اسلامی با رهنمودهای رهبری به استقلال سیاسی، اقتصادی و نظامی رسیده و علاوه بر استقلال در زمینه های مختلف در عرصه های عملی و پژوهشی نیز در رده کشورهای برتر جهان قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به فعالیت های موثر علمی و دانشگاهی در عرصه های علمی و تحقیقاتی گفت: جهاد دانشگاهی پلی بین دانشگاه و صنعت است و نتیجه فعالیت آن در زمینه های مختلف راهگشا و خدمت رسان بوده است.

 

آیت الله شبستری اظهار کرد: از جمله اقدامات مهم امام خمینی (ره ) تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اعتلای فرهنگ اصیل اسلام بود و همچنین تاسیس نهادهای انقلابی وفرهنگی در سال 59 از برکات نفس قدسی امام راحل است.


پایان پیام/
 

کد خبر 115772

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =