برنامه های کاروان های راهیان نور باید گسترش یابد

فرماندار تبریز، بر استفاده همگانی از کاروان های راهیان نور تاکید کرد و گفت: برنامه های ارزشمند و فرهنگی کاروان های راهیان نور باید گسترش یابد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز، در جمع مسئولان تبریزی با اشاره به ضرورت برگزاری موفق برنامه های راهیان نور، گفت: تلاش دست‌اندرکاران سختکوش کاروان راهیان نور در ایجاد شرایط و فراهم آوردن تهمیدات مناسب برای بهره‌مندی از فضای مناسب معنوی موجب امتنان است.

 

محمود چمنی با بیان اینکه باید زمینه برای استفاده بیشتر همگانی از این کاروان ها فراهم شود، افزود: برنامه های ارزشمند و فرهنگی کاروان راهیان نور باید با توجه به مولفه های جدید ادامه یابد.

 

چمنی خواستار گسترش برنامه‌های راهیان نور و ادامه ارتباط موثر با شرکت‌کنندگان کاروان راهیان نور شد و ادامه داد: برنامه های ارزشمند و فرهنگی کاروان راهیان نور باید گسترش یابد و از ظرفیت های جدید استفاده شود.


وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام عید افزود: شهرستان تبریز از قابلیت بالای گردشگری همچنین آثار تاریخی و فرهنگی برخوردار است که با معرفی بیشتر و ایجاد تمهیدات مناسب از سوی مراکز متولی و رسانه‌ها شاهد افزایش اقامت و رشد خواهیم بود.


چمنی با بیان اینکه فضای خوبی برای میزبانی میهمانان نوروزی در شهرستان تبریز فراهم آمده، خاطرنشان کرد: رشد و رونق گردشگری نیازمند توسعه زیرساخت‌های گردشگری است و همگان باید در رشد گردشگری نقش‌آفرین باشند.

 

فرماندار تبریز تاکید کرد: باید نشست‌های کمیته‌ها و مراکز متولی و ارزیابی به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات رفاهی و مسافرتی تا رسیدن به اهداف و نتایج مطلوب و تطبیق سطح ارائه خدمات مناسب به مسافران تابستانی فعال باشد.


پایان پیام/
 

کد خبر 115769

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =