برپایی نمایشگاه «تلاش» در مشهد مقدس

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی و هنری با عنوان " تلاش" با حضور مشاور وزیر ارشاد و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و مسئولان استانی در مشهد برپا شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، همزمان با 18 اسفند سالروز تاسیس ستاد عالی کانون های مساجد کشور، "نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی و هنری خراسان رضوی با عنوان "تلاش" با حضور حجت الاسلام حمید رضا سلیمانی، مشاور وزیر ارشاد و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، مسئول دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی و امیر حسین قاضی زاده، نماینده منتخب مجلس نهم و مسئولان استانی افتتاح شد.


براساس این گزارش، نمایشگاه تلاش در دو بخش طرح و ایده های فرهنگی و تولیدات و دست آوردها در 40غرفه در محل میدان شهدای مشهد برگزار شد.


همچنین در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های کانون های مساجد خراسان رضوی (تلاش) که به همت دبیرخانه نظارت و هماهنگی بر کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی بر پا شد حجت الاسلام سلیمانی از غرفه های مختلف بازدید کرد.


در ادامه این برنامه همایش 18 اسفند به مناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد با حضور اعضا و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در محل خانه شهید مشهد برگزار شد.


گفتنی است، نمایشگاه توانمندی های کانون های مساجد خراسان رضوی از 18 تا 25 اسفند ماه جاری در میدان شهدا برپا است.


پایان پیام/

کد خبر 115767

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =