نمایشگاه عکس"جلوه هایی از درختان" به مناسبت هفته درختکاری

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری گیلان از برگزاری نمایشگاه عکس"جلوه هایی از درختان" 20 تا 25 اسفند ماه سال جاری با آثار کریم یوسفی، خبر داد.

مهدیه دلشاد، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری گیلان با اعلام این مطلب به خبرنگار شبستان، گفت: در این نمایشگاه که به مناسبت هفته درختکاری برگزار می شود، 26 قطعه عکس در اندازه 30 در 40،30 در 45 و 20 در 30 سانتی متر در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

 

وی اظهار کرد: این آثار جلوه هایی از درختان را در فصل ها و فضاهای مختلف به تصویر می کشد که در استان های گیلان و مازندران و شهرستان رودبار تهیه شده است.

 

دلشاد، با بیان اینکه، کریم یوسفی، متولد سال 1340 شهرستان رودبار است، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های انفرادی عکس با عناوین "رقص ابرها" در گالری حوزه هنری گیلان سال 89 ، "طببعت" در گالری سازمان یونسکو تهران سال 88 ، شرکت در نمایشگاه گروهی "سی عکس، سی عکاس" در مجتمع خاتم الانبیاء رشت سال 83، شرکت در نمایشگاه سراسری عکس "کوهستان" در مشهد سال 81 و غیره از سوابق هنری وی محسوب می شود.

 

وی اضافه کرد: این هنرمند در نمایشگاه سراسری عکس کوهستان در مشهد سال 81 و نمایشگاه سراسری معنویت و ورزش تهران سال 83 نیز لوح تقدیر و جایزه دریافت کرده است.

همچنین نمایشگاه عکس کریم یوسفی با مشارکت حوزه هنری گیلان و شهرداری بره سر از 14 تا 18 اسفند سال جاری در ساختمان شهرداری بره سر(خورگام رودبار) برای بازدید علاقه مندان به نمایش گذاشته شد.

 

گفتنی است، علاقه مندان جهت بازدید می توانند از 20 تا 25 اسفند، صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها 16 تا 20 به نشانی بیستون، روبروی سه راه معلم، بن بست زارع گالری حوزه هنری گیلان مراجعه کنند.

 

پایان پیام/
 

 


 

کد خبر 115764

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =