جشنواره منطقه ای اترک، 20 اسفند در خراسان شمالی افتتاح می شود

دبیر یازدهمین جشنواره سینمای جوان فصل 4- اترک در خراسان شمالی خبر داد: مراسم افتتاحیه این جشنواره عصر روز 20 اسفند ماه با حضور مقامات استانی برگزار می شود.

 حسین ثابت قدم وحید، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر این جشنواره به خبرنگار شبستان در بجنورد گفت: افتتاحیه این جشنواره شنبه 20 اسفند ماه جاری با حضور مقامات استانی در جوار گلزار شهدای شهرستان بجنورد برگزار می شود.

 

وی افزود: در این مراسم 90 هنرمند از 7 استان خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان، کرمان، گلستان و سیستان و بلوچستان با ادای احترام به آستان پاک شهدا و تجدید پیمان با آرمان های آن جانبرکفان رقابت خود را در 4 بخش این جشنواره آغاز می کنند.

 

ثابت قدم، افتتاح نمایشگاه آثار عکاسی و پوستر فیلم راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره منطقه ای را از دیگر برنامه های افتتاحیه آن عنوان کرد.

 

وی همچنین اضافه کرد: 136 اثر در 4 بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه، عکس و پوستر فیلم در این دوره از جشنواره به رقابت می پردازند.

 

یادآور می شود؛ یازدهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان فصل 4- اترک در 4 بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه، عکس و پوستر فیلم، 21 تا 23 اسفند سال جاری با حضور استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار می شود.

 

پایان پیام/

 

کد خبر 115760

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =