اجرای طرح تنظیم بازار در کردستان

مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از اجرای طرح تنظیم بازار در روزهای پایانی سال و نزدیک شدن ایام عید به منظور آرامش خاطر مصرف کنندگان در تهیه کالاهای مصرفی در سطح استان خبر داد.

سیروس شاه غیبی، مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان مطلب فوق به خبرنگار شبستان در سنندج گفت: در راستای اجرای این طرح 700 تن پرتقال، 400 تن سیب درختی و هزار و 300 تن مرغ منجمد در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برای مصرف کنندگان عرضه می شود.


وی افزود: همچنین عرضه 627 تن شکر با قیمت هر کیلو هزار و 275 تومان و 148 تن برنج با قیمت هر کیلو 800 تومان از دیگر کالاهای موجود در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در کردستان است.


مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در اجرای این طرح همچنین 627 تن روغن نباتی با 10 درصد زیر قیمت بازار در نمایشگاه های بهاره و مراکز تعیین شده عرضه مستقیم، ذخیره سازی و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.


شاه غیبی با بیان اینکه طرح تنظیم بازار تا پایان اسفند ادامه دارد، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم در این زمینه صورت گرفته تا در زمان اجرای طرح به بهترین نحو ممکن این موضوع انجام شود.


پایان پیام/
 

کد خبر 115754

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =