بازدید سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی از خبرگزاری شبستان

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و هیئت همراه، امروز (18 اسفند) از دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در خراسان شمالی بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد، حسین ثابت قدم وحید، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همزمان با سالروز تأسیس ستادعالی کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور از خبرگزاری شبستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های این خبرگزاری قرار گرفت.

 

وی در این بازدید نقش خبرگزاری شبستان در توسعه فرهنگ دینی جامعه را مهم ارزیابی و بر توسعه فعالیت های این رسانه در شهرستان ها تأکید کرد.

 

ثابت قدم با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته آتی به استان، تأسیس دفاتر خبرگزاری در شهرستان ها و پیگیری جهت انعقاد قرارداد با خبرنگاران حق التحریر این رسانه را از جمله موارد مهم و قابل ذکر در این سفر اعلام کرد.

 

هاشم شیرازیان، مسئول دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در خراسان شمالی نیز در این نشست از برگزاری دو دوره آموزشی ویژه خبرنگاران افتخاری خبرگزاری شبستان خبر داد و افزود: دوره سوم نیز در سال 91 برگزار می شود.

 

حسین فرخنده، معاون فرهنگی، هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی نیز در این نشست روند فعالیت های خبرگزاری هم از لحاظ کمی و هم کیفی را صعودی ذکر کرد.

 

سمیرا نیستانی، دبیرسرویس خبرگزاری شبستان نیز در ابتدای این نشست گزارشی از فعالیت های این رسانه در استان ارائه کرد و با اشاره به حضور خبرگزاری شبستان در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات مجلس نهم به عنوان عضو و همچنین مسئول ستاد خبری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی اکو به عنوان آخرین دستاورد خبرگزاری، خواستار تأمین امنیت شغلی خبرنگاران حق التحریری و انعقاد قرارداد با آنان شد.

 

در پایان این نشست با اهدای لوح سپاس که به امضای معاون سیاسی، امنیتی استاندار و سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی رسیده بود، به خاطر حضور فعالانه خبرگزاری شبستان در عرصه انتخابات تقدیر شد.

 

پایان پیام/

 


 

کد خبر 115751

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =