چگونه آمدن مهم نیست، آمدن هاست که ارزش دارد!

کمک در خفا به محرومان، سنت و سیره دین و بزرگان آیین ماست. خداوند برخی انسان ها را وسیله جبران ضعف برخی انسان‌های دیگر قرار داده اما نباید کمک گیرنده مشخص باشد و آبروی او حراج شود. جشن نیکوکاری فرصت خوبی برای...

خبرگزاری شبستان// خراسان جنوبی

کمک در خفا به محرومان، سنت و سیره دین و بزرگان آیین ماست. خداوند برخی انسان ها را وسیله جبران ضعف برخی انسان‌های دیگر قرار داده اما نباید کمک گیرنده مشخص باشد و آبروی او حراج شود. جشن نیکوکاری فرصت خوبی برای رساندن کمک به نیازمندان واقعی است بی آن که آبروی کسی برود.

 

افتخار ماست که کتاب آسمانیمان روی این مسئله تاکید کرده و پیامبر گرامی اسلام (ص) نیز بر همان سیره عمل نموده است.

 

و صد البته افتخار ماست که امام اولمان؛ علی(ع) در شب های مرموز کوفه و در سکوت شهر خفته و بی خبر، کیسه نان و خرما به دوش می کشید و یتیمان و بینوایان را سیر می کرد.

 

استقرار794 پایگاه جمع‌آوری هدایای مردمی در خراسان جنوبی

جشن نیکوکاری همچون سال‌های گذشته با همکاری آموزش و پرورش، بسیج مستضعفان و سازمان دانش آموزی و صدا و سیما برگزار می شود.

 

برپایی 794 پایگاه جشن نیکوکاری در سطح استان خراسان جنوبی فرصت مناسبی است برای حضور پرشور در جشنی که در آن می‌شود اوج باور، ایمان و تقسیم مهربانی‌ها را دید.

 

یک هزار و 286 نفر در سطح استان خراسان جنوبی تلاش می‌کنند تا جشن نیکوکاری خرید از بازار محبت خدا با رونق بیشتری نسبت به سال‌های قبل برگزار شود.

 

حواسمان باشد؛ امروز خوانده شده‌ایم به میزبانی و میهمانی جشن خلوص دل و نیت‌های پاک و فرصت آن را داریم تا دوستی ندار را در دارایی و نداری خود شریک کنیم.
  

یادمان باشد؛ چگونه آمدن مهم نیست، آمدن هاست که ارزش دارد.


پایان پیام/

کد خبر 115743

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =