ساخت بیش از 2 میلیون مسکن مهر در کشور از خدمات مهم دولت نهم و دهم

استاندار فارس گفت: ساخت دو میلیون و 700 هزار مسکن مهر در کشور، از جمله اتفاقات مهمی است که در شش سال گذشته با همت دولتمردان و همراهی مردم ایران رقم خورده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، مهندس حسین صادق عابدین استاندار فارس شب گذشته(17اسفند) در همایش کشوری "پزشک خانواده مناطق شهری" در شیراز با اشاره به اینکه طرح پزشک خانواده، اتفاق بزرگی است که به خصوص برای قشر محروم، خدمات بزرگی را ارائه می کند و استان فارس آمادگی دارد برای اولین بار به صورت پایلوت این طرح را اجرا کند، گفت: در شش سال گذشته تحولات بسیار بزرگی در کشور رخ داده است که هر کدام از آن ها برای افتخارآفرینی یک دولت هشت ساله کفایت می کند.

 

وی با اشاره به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها، افزود: دولت های گذشته به ضرورت اجرای این طرح اساسی پی برده بودند ولی بنا به دلایلی این تحول اساسی در اقتصاد کشور را اجرائی نکردند؛ اما دولت دکتر احمدی نژاد همه داشته هایش را برای این اتفاق بزرگ بکارگرفت که خوشبختانه با همراهی مردم، توانستیم این طرح را اجرایی کنیم.

 

مهندس صادق عابدین با اشاره به توانمندی های استان در زمینه های مختلف، اظهار داشت: مجموعه مدیریت استان از حدود 45 روز پیش تصمیم گرفت که 80 خدمت دستگاه های دولتی استان فارس از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت را به بیش از 400 خدمت برساند که با تحقق این هدف، فردا جشن ملی دفاتر پیشخوان را در شیراز برگزار می کنیم و ظرف دو ماه آینده، این خدمات به عدد650 می رسد و تمام استان ها ی کشور در این مسیر از فارس الهام خواهند کرد.

 

استاندار فارس با بیان این که در چند سال آینده ناچار بودیم همه درآمد ناشی از فروش نفت را صرف واردات بنزین کنیم، ابراز داشت: اجرای طرح سهمیه بندی بنزین که در پی آن تبدیل به صادر کننده بنزین شدیم و ساخت دو میلیون و 700 هزار مسکن مهر در کشور، از جمله اتفاقات مهمی است که در شش سال گذشته با همت دولتمردان و همراهی مردم ایران رقم خورده است.

 

وی با اشاره به اینکه در گذشته، روند پیگیری فعالیت های کشور در سال پایانی کار دولت با کندی مواجه می شد، تاکید کرد: دکتر احمدی نژاد برای جلوگیری از این اتفاق، با انتصاب مهندس محرابیان برای پیگیری و به نتیجه رساندن چند صد پروژه مهم کشور، مانع از این رکود در کشور شده است.

 

استاندار فارس با بیان اینکه طرح پزشک خانواده، برای قشر محروم خدمات بزرگی را ارائه می کند افزود: برای عرضه و نمایش این توانمندی ها و تحولات، نمایشگاه "ما توانسته ایم" برای اولین بار در استان فارس برگزار شد و طی آن دانشجویان، دانش آموزان و سایر اقشار مردم، به روشنی با دست آوردهای گسترده کشور در سال های اخیر، آشنا شدند.

 

پایان پیام/

کد خبر 115737

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =