اردوهای راهیان نور تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس است

فرمانده سپاه زابل گفت: اعزام بسیجیان در قالب کاروان‌های راهیان نور در راستای تجدید میثاق با آرمان‌های شهداء و پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.<BR>

به گزارش خبرگزاری شبستان از زابل، محمد ناظری، فرمانده سپاه شهرستان زابل افزود: اعزام خواهران و برادران بسیجی از تمامی رده‌ها و اقشار مختلف بسیج در قالب کاروان‌های راهیان نور به منظور تجدید عهد و پیمان مجدد با رهبریت و تجدید میثاق با آرمان‌های شهداء به ویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین راه‌های توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.


وی ادامه داد: اعزام کاروان‌های راهیان نور با هدف آشنایی بیشتر نسل جوان با ارزش‌های دفاع مقدس، ایثار و شهادت رزمندگان و شهداء، ترویج تفکر بسیجی، انتقال فرهنگ ایثار و مقابله با جنگ نرم دشمنان انجام می‌شود.


ناظری بیان کرد: این اعزام در دو مرحله با شرکت بیش از 750 نفر زائر سرزمین‌های نور و کربلای ایران با کمک 18 دستگاه اتوبوس به مدت یک هفته برای بازدید از مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس به استان خوزستان اعزام خواهند شد.


وی تصریح کرد: این اعزام به منظور افزایش معنویت دینی و بصیرت سیاسی در بین نسل جوان جامعه از سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام می‌شود.
 

انتهای پیام/

کد خبر 115736

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =