معرفی آثار برتر سیستان‌ و بلوچستان در جشنواره سینمای جوان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از معرفی آثار پذیرفته شده سیستان و بلوچستان در بخش مسابقه یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان خبر داد.

حجت‌الاسلام عباس دانشی، مدیر کل ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، امروز(18اسفند) با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان فصل چهاراترک، آثار پذیرفته شده سیستان و بلوچستان در بخش مسابقه را معرفی کرد.

 

وی افزود: فیلم‌های مستند کلبه عشق، آس باد، درار و مرکان به ترتیب به کارگردانی یاسین خوش آمد زهی، مهدی رخشانی، حسین ریگی لادز و محمد هاشم‌زهی به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمایی جوان فصل اترک راه پیدا کردند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: فیلم تجربی" اینجا" به کارگردانی فرزاد شکاری و پوستر مهدی تقی زاده به خاطر طراحی پوستر فیلم بیگ بنگ به بخش مسابقه این جشنواره راه پیدا کرده است.

 

عباس دانشی تصریح کرد: عکس‌های مسعود شیخ ویسی و صادق سوری و نیز داود عرب و محمد تقوی به خاطر فیلمنامه‌نویسی فیلم‌های عروسک و سیاه و سفید به بخش مسابقه این جشنواره راه پیدا کردند.

 

وی افزود: یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمایی جوان با حضور هفت استان خراسان رضوی، جنوبی، شمالی، هرمزگان، کرمان، گلستان و سیستان و بلوچستان 21 تا 23 اسفند ماه جاری در بجنورد برگزار می‌شود.

 

پایان پیام/

کد خبر 115717

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =