دومین نمایندگی دیوان عدالت اداری کشور در گلستان مستقر می شود

نماینده دیوان عدالت اداری در استان گلستان از استقرار دومین نمایندگی دیوان عدالت اداری کشور در گرگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان گلستان، علی تجری، نماینده دیوان عدالت اداری در استان گلستان از استقرار دومین نمایندگی دیوان عدالت اداری کشور در گرگان خبر داد و گفت: این دفتر رسما از شنبه هفته آینده با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری، رئیس دیوان عدالت اداری کشور در دادگستری کل استان گلستان واقع در کمربندی گرگان، خیابان دانشجو کار خود را در استان آغاز می کند.


وی با بیان اینکه استقرار دفتر دیوان عدالت اداری در گرگان، مردم را از رفتن به تهران برای طرح شکایات خود، بی نیاز می کند، افزود: تسهیل در رفت و آمد مردم به دیوان عدالت اداری، کاهش هزینه های رفت و آمد و افزایش تعامل با ادارات و دستگاه های اجرایی استان از اهداف راه اندازی این دفتر در استان است.


منتظری با بیان اینکه رسیدگی به اصل خواسته و شکایات در این دفتر انجام نمی شود، تصریح کرد: اخذ دادخواست مراجعان، تکمیل پرونده ها و ارسال آن به تهران و انجام کلیه اقدامات مربوط به پیگیری پرونده ها از فعالیت های این دفتر در استان است.


وی افزود: رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم نسبت به ماموران ادارات دولتی و دستورالعمل ها و بخشنامه های خلاف قانون صادر شده از سوی مقامات اجرایی از وظایف دیوان عدالت اداری است.


گفتنی است، نمایندگی دیوان عدالت اداری کشور در اصفهان مستقر شده است.


پایان پیام/

کد خبر 115712

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =