نمایشگاه دستاوردهای کانون های مساجد استان البرز برپا شد

نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز به مناسبت سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.

جواد محمدی، مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی مساجد استان البرز به خبرنگار شبستان در البرز گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی، ‌هنری، ورزشی و پژوهشی 10 کانون فرهنگی هنری مساجد استان ارایه شده است.


وی با اشاره به فعالیت 264 کانون فرهنگی هنری مساجد در استان افزود: در این نمایشگاه آثار و فعالیت های کانون فرهنگی هنری تخصصی شهید آقایی، فاطمیه حصارک، مسجد جامع رجایی شهر، ‌بقیه الله، ‌انصار العباس، شهدای گلشهر، ‌نورالزهرا(س) و سلمان فارسی به نمایش گذاشته شده است.

 

وی بیان داشت: سفال، معرق، سازه های ماکارونی،‌ گلدوزی، سفره آرایی، گزارش مصور از فعالیت های ورزشی، هنری و پژوهشی از جمله آثار ارایه شده در این نمایشگاه است.


محمدی گفت: گزارش مصور از برگزاری هفت دوره همایش بزرگ پیوندهای آسمانی، اختراعات و تندیس های کسب شده توسط نخبه های فرهنگی کانون ها از دیگر آثار و دستاوردهای ارایه شده از سوی کانون های فرهنگی استان در این نمایشگاه است.


این نمایشگاه به مدت یک روز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد.


پایان پیام/
 

کد خبر 115710

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =