تاکید دشمنان بر مذاکره باایران، نتیجه حضور پرشکوه مردم در انتخابات است

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکید امروز دشمنان نظام بر مذاکره با ایران، نتیجه حضور پرشکوه مردم در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، محمدابراهیم افشاری، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی، شب گذشته (17اسفند)در پنجمین آیین تجلیل از مدال آوران و برترین های ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 84 درصد مردم خراسان جنوبی در انتخابات شرکت کردند و توانستند افتخار دیگری برای استان و کشور بیافرینند.

 

وی افزود: خوشبختانه فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور گسترده مردم و سلامت انتخابات محق شد و با همکاری مردم توانستیم شعار ستاد انتخابات کشور "مشارکت گسترده و عدالت محوری در برگزاری انتخابات" را محقق کنیم.

 

وی با اشاره به بازتاب حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس نهم، اظهار داشت: امروز دشمنان نظام اسلامی ایران به راحتی موضوع مذاکره و دیپلماسی را که به فراموشی سپرده بودند، مطرح می کنند و این مهم نتیجه حضور گسترده مردم در انتخابات است.

 

افشاری با بیان اینکه ورزش استان از نظر کیفی و کمی متحول شده است، تصریح کرد: امروز بسیاری از ورزشکاران قهرمان در سطح کشوری و جهانی به دست مربیان استانی تربیت شده اند، لذا باید از پیشکسوتان و مربیان قدردانی کنیم.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: آسایش، امنیت و پیشرفت های امروز نظام اسلامی ایران با وجود سنگ اندازی دشمنان نتیجه استقامت و ایثار شهداست لذا قهرمانان واقعی شهدا هستند و قهرمانان ملی و جهانی باید بدانند که در تمام نتایج و پیروزی های آن ها شهدا شریکند.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم 30 نفر از مدال آوران و برترین های ورزش و جوانان استان تجلیل شدند.

 

پایان پیام/

کد خبر 115706

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =