3 هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد

معاون حقوق، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: سه هزار پروژه نیمه تمام در سطح کشور وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، احمد رسولی نژاد، معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها ی وزارت ورزش و جوانان شب گذشته ( 17اسفند) در پنجمین آیین تجلیل از مدال آوران و برترین های ورزش و جوانان خراسان جنوبی، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم، حضور مردم در انتخابات را بسیار گسترده توصیف و اظهار کرد: مردم با حضور خود حمایت خود را از نظام و مقام معظم رهبری نشان دادند.

 

وی خراسان جنوبی را استانی با ظرفیت بالا عنوان کرد و افزود: حمایت های خوبی از سوی استاندار و نمایندگان استان تاکنون در این استان صورت گرفته است که در آینده شاهد درخشش قهرمانان بسیاری از این استان در کشور، آسیا و جهان در آینده خواهیم بود.

 

رسولی نژاد توجه به ورزش بانوان را یکی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان ذکر کرد و گفت: سلامت زن به عنوان همسر و ستون خانواده منجر به سلامت تمام اعضاء خانواده و جامعه می شود.

 

معاون حقوق، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به تاسیس مرکز استعدادیابی در سازمان ورزش و جوانان، افزود: در این مرکز استعدادهای درخشان شهرستانی شناسایی شده و زمینه حضورشان در سطوح ملی و جهانی فراهم می شود.

 

رسولی نژاد، با بیان اینکه اخیرا موافقتنامه ای بین سازمان ورزش و جوانان کشور و تربیت بدنی نیروهای مسلح انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به استعدادهای نیروهای مسلح در زمینه ورزش، زمینه برای استفاده از ظرفیت آن ها در رشته های مختلف فراهم می شود.

 

وی تعداد پروژه های نیمه تمام ورزشی کشور را سه هزار پروژه عنوان کرد و گفت: سازمان ورزش و جوانان حداقل چهار هزار میلیارد تومان بودجه برای سال آینده نیاز دارد، تا فضاهای ورزشی در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.

 

پایان پیام/

کد خبر 115703

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =