25 اسفند آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره محصولات قرآنی

مسئولان مؤسسات قرآنی می‌توانند تا 25 اسفند با ارسال آثار خود به جشنواره محصولات قرآنی در این جشنواره مشارکت کنند.

مهدی رمضانی زین‌آباد، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ورامین به خبرنگار شبستان گفت: سازمان دارالقرآن‌الکریم با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی، جشنواره محصولات فرهنگی را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به مهلت ارسال آثار تا 25 اسفند افزود: در حال حاضر مؤسسات قرآنی شهرستان ورامین در حال ارسال آثار قرآنی خود به این جشنواره هستند.

رمضانی زین‌آباد خاطرنشان کرد: مؤسسات قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ورامین، آیین‌نامه‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم را در برنامه‌های مختلف اجرا می‌کنند و از این رو آثار خود چون مقالات قرآنی و نشریات‌شان را به دبیرخانه این جشنواره ارسال می‌کنند.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ورامین با اشاره به اینکه در حال حاضر 32 مؤسسه قرآنی و 5 خانه قرآنی روستایی در این شهرستان فعال هستند، افزود: دهیاران در صورت درخواست تشکیل کلاس‌های قرآنی می‌توانند مجوز تأسیس از سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دریافت کنند.

ثبت‌نام دوره تربیت معلم قرآنی

رمضانی زین‌آباد گفت: در حال حاضر ثبت‌نام دوره تربیت معلم روخوانی، روان‌خوانی، پیش‌دبستانی و حفظ و تجوید قرآن در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: اداره تبلیغات اسلامی ورامین وظیفه حمایت، نظارت و هدایت مؤسسه‌های قرآنی را دارد و این مؤسسات دوره‌های آموزشی مختلفی را برای مخاطبان خود برگزار می‌کنند.

پایان پیام/
 

کد خبر 115557

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =