حال ۱٦ بيمار کرونایی در قم وخیم است

قدیر با اشاره به تعداد بستری های کرونایی در قم گفت: در حال حاضر ۱۲٩ بيمار کرونایی در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم بستری هستند.

«محمدرضا قدیر» امروز (شنبه ٣٠ اسفند) در گفتگو با خبرگزاری شبستان در قم با اشاره به آمار بیماران کرونایی بستری در قم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته و تا ساعت ۱۴ امروز ٢٩  مشکوک به کرونا در مراکز درمانی پذیرش شدند که از این تعداد ٢٦ نفر در بخش های بیمارستان ها بستری شدند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به بیمارستان های درگیر با کرونا گفت: در حال حاضر بیماران کرونایی در تعدادی از بیمارستان های قم بستری هستند.

 

وی با اشاره به وضعیت قم در خصوص کرونا تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲٣ بيمار پس از بهبودی از بیمارستان های قم مرخص شدند.

 

قدیر با اشاره به آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های قم گفت: در حال حاضر ۱۲۷ بيمار کرونایی در بیمارستان های قم بستری هستند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به وضعیت جسمانی این بیماران افزود: در حال حاضر ۱٦ بيمار بدحال کرونایی در بیمارستان های قم بستری هستند.

 

وی با اشاره به تعداد فوتی های کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته گفت: در ۲۴ ساعت گذشته يك نفر فوتی داشتیم.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم از مردم خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی را نیز رعایت کرده و همچنان قرنطینه خانگی را جدی بگیرند .

 

لازم به ذکر است بر اساس گفته رییس سازمان نظام پزشکی قم، نخستین مورد بیماری کرونا ۳۰ بهمن ماه سال گذشته توسط پزشکان قمی شناسایی شد و با اثبات آن، حساسیت‌های لازم را نسبت به شیوع آن در کشور به وجود آوردند و مانع از فاجعه ای بزرگ شدند. بر اساس گفته این مقام مسئول، هم‌زمان با قم در ۱۵ استان کشور موارد مشکوک به کرونا وجود داشت، اما قم بر آزمایش و رسیدن به تشخیص نهایی کرونا، اصرار داشت و اولین مورد تشخیص این ویروس در قم مشخص شد.

کد خبر 1039526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha