کسب شش مقام برتر کشوری توسط دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان

دانشجویان دانشگاه پیام نور استان زنجان در چهارمین جشنواره فرهنگی وهنری رویش دانشگاه پیام نور به شش مقام کشوری دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویی رویش دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با معرفی برگزیدگان خود به میزبانی استان اصفهان به کار خود پایان داد.

 

این رقابت در سال جاری و در بین کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور برگزار شد که استان زنجان با ۶ کانون در این رقابت ها حاضر شد که به ۶ مقام  برتر کشوری دست پیدا کرد.

 

کانون فرهنگی هلال احمر به دبیری خانم یاسمن جعفری و دانشجوی رشته علوم تربیتی مرکز زنجان مقام نخست این جشنواره را کسب کرد .

 

آقای حسن خلجی دانشجوی رشته روانشناسی مرکز قیدار در بخش شعر کلاسیک مقام اول کشور را به دست آورد.

 

خانم گلزار شریفی دانشجوی رشته شیمی مرکز زنجان در رشته فرش و گلیم مقام سوم کشور را به دست آورد.

 

خانم مریم بازرگان دانشجوی رشته حقوق مرکز زنجان در بخش مصنوعات فلزی با تولید آثار دلیله مقام سوم این جشنواره را از آن خود کرد.

 

و خانم عاطفه داوودی دانشجوی رشته علوم تربیتی مرکز زنجان در بخش مستند سازی شایسته تقدیر در این جشنواره فرهنگی و هنری گردید.

 

گفتنی است این جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور استان اصفهان در سال ۹۹ به صورت مجازی کار خود را آغاز و با اعلام برگزیدگان در هفته دوم اسفند ماه به کار خود پایان داد.

 

اختتامیه این جشنواره با حضور معاون فرهنگی وزارت عتف و ریاست عالی دانشگاه پیام نور کشور به صورت مجازی و از طریق سیستم ویدئو کنفرانس برگزار و از برگزیدگان آن تجلیل به عمل آمد.

کد خبر 1033901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha