ولایت مداری، عامل اصلی پیروزی رزمندگان دفاع مقدس بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ولایت مداری، مهم ترین عامل پیروزی رزمندگان کشور در دفاع مقدس بود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از چهارمحال و بختیاری، علی گرجی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به خانواده شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی، گفت: رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در جنگ تحمیلی به خوبی ایستادگی و مقاومت کردند و با پایمردی و عزت شکوفایی و سرافرازی امروز کشور را رقم زدند.


وی افزود: سیره و منش شهدای اسلام تا ابد زنده خواهد بود و ایمان و اعتقاد راسخ رزمندگان کشورمان به حقانیت ارزش‌های انقلاب اسلامی و ایستادگی عزتمندانه ‌آنها هیچگاه از یادها نخواهد رفت.


گرجی با بیان اینکه ایران اسلامی در حال حاضر به الگویی برای بسیاری از ملت‌های آزادی خواه جهان تبدیل شده است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی الگویی شایسته برای کشورهای آزاده جهان است و تحولات خاورمیانه برگرفته از حرکت انقلابی ملت و رزمندگان قهرمان ایران است.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به عوامل پیروزی کشور در 8 سال دفاع مقدس، گفت: عوامل بسیاری در پیروزی و موفقیت کشور در جنگ تحمیلی نقش داشتند که یکی از مهمترین این عوامل ولایت‌مداری رزمندگان کشور بود.


گرجی بر ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های جوان تاکید کرد و افزود: تبیین و تبلیغ ارزش‌های والای 8 سال دفاع مقدس برای نسل آینده و نسل‌های پس از آن ضرورتی انکار ناپذیر است که باید بیش از پیش به آن توجه داشت.


وی تصریح کرد: بیداری جهان اسلام، مسلمانان و مستضعفان جهان از دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران ناشی می‌شود و امروز همچنان استکبار جهانی همانند روزهای جنگ تحمیلی دلهره و اضطراب را در خود احساس می‌کند.


گرجی، الگو شدن ایران اسلامی در جهان را از مهم ترین دستاوردهای 8 سال دفاع مقدس برشمرد و گفت: جنگ تحمیلی زمینه‌ساز ظهور استعدادهای درخشان و فن‌آوری‌های مهم در عرصه‌های مختلف بود و بر همین اساس، امروز ایران به برکت رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان 8سال دفاع توانسته به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند.


پایان پیام/

کد خبر 69817

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =