تاریخ حماسه ملت ایران نباید از دید آیندگان مخفی بماند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: تاریخ حماسه ملت ایران در دروان دفاع مقدس به دلیل عزت، بها و غنایی که به جامعه بخشید نباید مخفی بماند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان، فرمانده سپاه ثارالله در نخستین همایش رزمندگان تبلیغی دفاع مقدس با تأکید بر اهمیت پرداختن به رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس سخنانی بیان کرد.

 

سردار سرتیپ روح الله نوری تصریح کرد: تاریخ حماسه ملت ایران در دروان دفاع مقدس به دلیل عزت، بها و غنایی که به جامعه بخشید نباید مخفی بماند.

 

وی با بیان اینکه دوران جنگ تحمیلی تنها یک حماسه نبود بلکه دفاعی مقدس بود؛ به حق بزرگی که شهدا بر گردن همگان دارند اشاره و خاطرنشان کرد: پس از دوران دفاع مقدس کارهایی در راستای گرامیداشت آن شده است اما برای ماندگاری این مقطع و آگاهی نسل های آینده از آن نیازمند اقدامات بیشتری هستیم.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش به توسعه زیرساخت های و تقویت ارتش عراق از زمان پیروزی انقلاب تا دوران جنگ تحمیلی و پس از آن اشاره و تصریح کرد: با وجود همه اقداماتی که در جنگ برای یکدست کردن ارتش عراق و هماهنگی با کشورهای خاورمیانه و شرق و غرب شد اما بی نتیجه ماند.


وی افزود: ملت ایران شهدا و جوانان، چنان تودهنی محکمی به صدام زدند که نتوانست به مرزهای کشورمان پیشروی کند.


سردار سرتیپ نوری تصریح کرد: به همین دلیل هر کس در هر جایگاهی که قرار دارد باید نسبت به پرداختن به زندگی شهدا و ادای دنی به آنان اقدام کند.

 

 

پایان پیام/

کد خبر 115886

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =